Facebook

10 + 1 českých foodies, které se na Instagramu vyplatí sledovat

2962
3. srpna 2016 Autor: Martina Píšová Ilustrátor: Jan Červenka

Co na Instagramu sdílejí osobnosti naší gastronomické scény? Tady je našich interních top 10 plus bonus.

Taste of Prague
Vydejte se na pravidelnou food tour s Honzou a Zuzi z Taste of Prague. Hodil by se vám tip na skvělý burger, dobré farmářské trhy nebo nový podnik? S touhle dvojkou vám neuteče žádná pražská otevíračka. (@tasteofprague)

https://instagram.com/p/BHZeSiyg-L1/

Honza Zima
Dvorní fotograf Ambiente má na Instagramu přesně to, co čekáte. Opravdu hodně jídla. Přidejte vydatnou porci cestování a občasné nahlédnutí do zákulisí české gastronomie, a máte účet, který se jednoznačně vyplatí monitorovat. (@honza.zima)

https://instagram.com/p/BInCvwxj6cy/

Cuketka
Co vaří nejznámější český foodbloger a jaké novinky přidává na Prkýnko? Nově se na Instagramu pana Cuketky objevují i roztomilé videorecepty s prima tipy do kuchyně. (@cuketka)

https://instagram.com/p/BHuS1NUBVQE/

Ivon
Sledujete pop-up Forbidden Taste a zajímalo by vás, kde se berou všechny ty originální nápady? Leccos napoví Instagram jeho spoluzakladatelky Ivon. Jídlo, výpravy za jídlem a zase jídlo! (@ivonamission)

https://instagram.com/p/BIhVFytBHnH/

Martina Pavlíková
Úžasné výtvory šikovné cukrářky, káva a výlety. Lusknutím prstů se ocitnete mezi nejkrásnějšími dezerty kousek za Prahou, v Café Líbeznice. (@martinapavlikova)

https://instagram.com/p/BImPqW8DNTu/

Chef Kamu
Když chcete mít přehled o tom, co Kamu chystá, ve které části světa se momentálně nachází a co právě ochutnává. (@chefkamu)

https://instagram.com/p/BGjo6j-qpag/

Bjukitchen
Cestování za jídlem, nákupy na farmářských trzích a teď zrovna taky tvorba zbrusu nové kuchařky. Přímý přenos na Instagramu Báry Karpíškové. (@bjukitchen)

https://instagram.com/p/BIUJMBMj1jp/

Kitchenette
Instagram známé české foodblogerky a foodfotografky Markéty Pavleje je plný tipů na zdravé vaření pro celou rodinu. A vlastně i návod, jak zvládnout tři děti a full time job. Jídlo samozřejmě hraje zásadní roli. (@kitchenettehome)

https://instagram.com/p/BInGZ88ho8n/

Maškrtnica
Chleba a koblihy. A občas pro změnu cestování za chlebem a koblihami. Pekařka a blogerka Maškrtnica vám ukáže, jak má vypadat správně vypečená kůrka a kolik bublinek obsahuje dokonalá střídka. (@maskrtnica)

https://instagram.com/p/BIj_K2ojt_n/

Kitchen and the City
Foodblogerka Petra vás virtuálně vezme do své kuchyně. Při té příležitosti se s vámi podělí o recept na svůj oblíbený narozeninový dort anebo třeba na domácí masové ragú. (@kitchenandthecity)

https://instagram.com/p/BH-G-uFgl-H/

Bonus

Tomáš Karpíšek
Cestování a jídlo. Restauratér Tomáš Karpíšek si instagramový účet založil teprve nedávno a dokumentuje na něm hlavně svoje gastrozážitky z výletů po Česku i zahraničí. (@ym_yn)

https://instagram.com/p/BGpvK4RhSbo/

Konfitovaná kachní stehna se zelím a knedlíkem

Načíst další článek...