Facebook

Ježíšek letos naděluje pozoruhodné suroviny!

17. listopadu 2020 Autor: Blanka Datinská Foto: Téra Šiklová/ Honza Zima

Přemýšlíte, co letos nadělit svým blízkým? Věnujte jim dárkovou kartu, se kterou si v podnicích Ambiente vyberou zážitek podle své chuti. Předplatit jim můžete třeba hostinu v Kuchyni, brazilské churrasco nebo brunch pro dva v Esce. 

Na limitovaných deskách k dárkovým kartám jsou letos ilustrace pozoruhodných surovin Téry Šiklové. Obrázky zeleniny a ovoce jsou hlavním motivem výšivek a potisků na tričkách, taškách i talířích, které jsou dalším tipem na stylový dárek z Ambiente.  

Zábavné dárkové karty se dají zakoupit a poté i uplatnit téměř ve všech podnicích Ambiente. Můžete je nabít libovolnou částkou od 300 Kč a dopřát tak svým blízkým například kvalitní české maso v Kantýně, italskou večeři v Pasta Fresca nebo návštěvu znovuotevřeného Čestru. 

Rozhodování usnadní poukazy na konkrétní zážitek – darovat můžete brunch v Esce a snídani v Café Savoy pro dva, ochutnávku dezertů v Myšákovi, ale taky brazilské churrasco nebo neapolskou degustaci v Pizze Nuova.

Dárkové karty pořídíte online nebo v kterékoli restauraci Ambiente. Pokud nakoupíte nad 2000 Kč, dostanete navíc za každou tisícovku stokorunový bonus. 

Ilustrace šesti pozoruhodných surovin od Téry Šiklové, která dala hravou podobu kapustě, bramborám a kmínu, rajčeti, jablku a pastináku, zdobí nejen dárkové poukazy, ale taky unikátní kolekci oblečení a doplňků. Ve spolupráci s porcelánkou Thun se otiskly na sérii talířů, ale i na trička a plátěné tašky z organické bavlny, které pro vás vytvořila slovenská módní značka Buffet

Dárky z Ambiente

Dárkové poukazy pořídíte v kterékoli restauraci Ambiente nebo online. Nadělte svým blízkým pořádnou porci jídla a radosti!

15 kroků k lepšímu e-shopu

Načíst další článek...