Facebook

Dárky do obálky: Naservírujte pod stromeček zážitek!

13. prosince 2022 Autor: Klára Kvitová Foto: Barbora Jiranová

Není poukaz jako poukaz! Naše tipy na dárky neznačí nedostatek fantazie, ale naopak příslib nevšedního zážitku. Všechny navíc pořídíte online nebo v Klubu Ambiente v centru Prahy. 

Dárková karta Ambiente

Karta nabitá na libovolnou hodnotu je ideální dárek pro nerozhodné nebo náročné kamarády a rodinné příslušníky. Funguje jako klasická platební karta a dá se využít najednou i na několikrát, v kterékoli restauraci zkrátka dokud obarovaný neprojí všechny peníze. 

Zážitek v Ambiente

Znáte libůstky svých blízkých a víte přesně, co jim udělá radost? Tak právě vám se bude hodit poukázka na konkrétní zážitek v restauracích Ambiente. Fanoušky italské kuchyně potěší degustace v Pizze Nuova, masaře zase churrasco v Brasileiru, nákup v Našem mase nebo tříchodové menu v Čestru. Kamarády, kteří mají slabost pro sladké, pošlete na degustaci dezertů do Myšáka a snídaňové nadšence na snídani do Café Savoy nebo na brunch do Esky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Café Savoy (@cafe.savoy)

Michelinský zážitek v La Degustation Bohême Bourgeoise

Vánoční hvězda potěší, ale co teprve hvězda michelinská! Večeře v restauraci La Degustation Bohême Bourgeoise je dárek pro pravé fajnšmekry. Šéfkuchař Oldřich Sahajdák a jeho tým pracují s lokálními surovinami, v kuchyni se inspirují postupy staročeských kuchařek – a na talíře skládají příběhy, které vaši blízcí jen tak nezapomenou! 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený La Degustation (@la_degustation)

Metr piv

Metr piv rovná se 9 hladinek v Lokále, a tedy ideální dárek pro milovníky pečlivě ošetřeného piva. Pokud nemáte v rodině nebo mezi kamarády nikoho, kdo křupne 9 hladinek najednou, žádný problém – na propití může být žíznivých víc. Poukaz platí na jednu návštěvu v kterémkoli z pražských Lokálů, ale také v Brně a Plzni.

Škola čepování

Když jdete na pivo, vaši kamarádi vždycky hodí přísné oko na výčepního a detailně kontrolují techniku čepování? V tom případě je nadchne Škola čepování piva, kde se naučí vše o výčepním řemesle. Mistři výčepní jim ukážou, jak čepovat hladinku, šnyt i mlíko. K tomu přidají informace o výčepním zařízení i péči o pivo – a nejednu historku z hospodského života z pohledu výčepního.

Mohlo by vás zajímat
Vánoční nákupy podle kuchařů

Jaké dárky by si přáli rozbalit kuchaři u vánočního stromku?

Více zde

Pražská pivní zoo

Procházka Prahou, jakou jste nezažili – tahle túra potěší nejen přespolní, ale i rodilé Pražáky, protože se zaručeně dozvědí něco nového i o místech, kolem kterých chodí každý den. Pětihodinová procházka se táhne částí „pražské zoo“ – nejslavnějšími lokály Malé Strany, Starého i Nového Města. Vede přes Karlův most až na Hrad a nabízí spoustu zajímavých historek, občerstvení, a hlavně pivo, které si v závěru načepují sami účastníci. Trasu zvládne úplně každý – měří zhruba tři kilometry a jde se pořád z kopce!

Poukaz na kurz v Umu

Poukázkou na kurz v novém prostoru vzdělávacího centra Um rozzáříte oči každému amatérskému kuchaři, cukráři, milovníku kávy i piva! V kuchyni, u výčepu a kávovaru čekají profíci z podniků Ambiente – připraveni předat ty nejdůležitější znalosti ze svého oboru. Darovat můžete například kurz latte artu s baristou Ondrou Štoklem či kuchařský kurz pod vedením kreativních šéfkuchařů Ambiente, šéfkuchaře Esky Martina Štangla nebo mistra řezníka Fandy Kšány. V nabídce najdete půlden s cukrářem Myšáka Lukášem Pohlem, který prozradí triky na dokonalé větrníky i dorty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený UM (@um_narodni)

Kurz na sto způsobů

Nevíte, který kurz by si vaši blízcí vyzkoušeli nejraději, nebo si nejste jistí, kdy budou mít čas? Věnujte jim otevřenou poukázku nabitou na určitou hodnotu, a obdarovaný si už vybere sám. Zbylou částku může případně utratit v restauracích Ambiente. 

Adam Novák: První rok U Kalendů je za námi. Ještě pořád kolísáme.

Načíst další článek...