Facebook

Články od autora: Klára Kvitová (82)

Má host vždycky pravdu?

Nehádat se, poslouchat a zhluboka dýchat – to jsou základní rady, jak zvládnout negativní zpětnou vazbu s klidnou hlavou.

2374

An idyllic walk from Újezd to Petřín

Visit the garden studio of Josef Sudek and continue on with an idyllic stroll to Petřín or have a ride in the cableway. Laugh at yourself and others in the mirror maze and explore the exhibition at the National Gallery. Quench your thirst and hunger at Kuchyň, the restaurant at the Salmovský Palace with a breathtaking view of Prague..

149

From Pohořelec to the peace of Nový Svět

Walk through the gardens of the Černínský Palace all the way to Nový Svět, where you can slow down and lazily wander. Peak into the Military Church and visit the current exhibitions of the National Gallery in Salmovský Palace. It is here where you can also taste traditional dishes of the Czech aristocracy in the restaurant Kuchyň. Grab a beer with your meal in the garden and take in the view of literally the whole of Prague.

301

Idylická procházka z Újezda na Petřín

Navštivte zahradnický ateliér Josefa Sudka a pak se vydejte idylickou procházkou na Petřín nebo se projeďte lanovkou. Zasmějte se ostatním i sami sobě v zrcadlovém bludišti a prohlédněte si výstavu v Národní galerii. Hlad a žízeň zaženete v Kuchyni, restauraci v Salmovském paláci s nádherným výhledem na Prahu.

356

Z Pohořelce do klidu Nového světa

Projděte se zahradami Černínského paláce až do Nového světa, kde můžete zpomalit a líně bloumat. Nahlédněte do Vojenského kostela a navštivte aktuální výstavy Národní galerie v Salmovském paláci. Tam taky ochutnáte klasická jídla české šlechty v restauraci Kuchyň. K jídlu si dejte pivo na zahrádce a kochejte se výhledem doslova na celou Prahu.

468

Pětka pro Jirku Michala

Jaká reakce hostů ho nejvíc potěší a které jídlo si dá v Ambiente vždycky s chutí? Pět otázek pro Jirku Michala, šéfřezníka Kantýny.

1625

Pětka pro Dalibora Křivánka

Bez čeho se šéfkuchař Pastacaffé Vodičkova v kuchyni neobejde a jaké kanadské žertíky provádí kolegům? Pět otázek, pět odpovědí.

660

Kuřata + Karlín = Grils

Otevřený oheň, farmářská kuřata a lidé z Ambiente – to je nové bistro Grils. Najdete ho v pražském Karlíně, hned za rohem Lokálu Hamburk.

5193

Večeře od řezníka

Žádná dobrá historka nezačíná tím, že jste si dali salát… A věřte, že na téhle večeři moc salátu nebude.

2531

Dost chutné dárky

Večeře od kosti, Škola čepování, domácí servis. Máme pro vás 9 tipů na vánoční dárky z Ambiente. Většinu jich pořídíte i online!

1537

Naše síla je v ohni

Na co se můžete těšit v připravovaném bistru Grils? Šéfkuchařka Markéta Libánská a její kolega Jirka Horák mají spoustu žhavých nápadů.

2589