Facebook

Dárky do obálky: Všechny pořídíte online nebo v centru Prahy

18. prosince 2023 Autor: Klára Kvitová

Není poukaz jako poukaz! Naše tipy na dárky neznačí nedostatek fantazie, ale naopak příslib nevšedního zážitku. Všechny navíc pořídíte online nebo v klubu Ambiente v Burzovním paláci.

Dárková karta Ambiente

Karta nabitá na libovolnou hodnotu je ideální dárek pro nerozhodné nebo náročné kamarády a rodinné příslušníky. Funguje jako klasická platební karta a dá se využít najednou i na několikrát, v kterékoli restauraci zkrátka dokud obdarovaný neprojí a nepropije všechny peníze.

Mohlo by vás zajímat
Mistr papíru Jan Činčera: Obal musí být tak dobrý jako věc, pro kterou je zhotovený

Rozhovor s výtvarníkem Janem Činčerou, který navrhl a zhotovil nové obálky na dárkové poukázky Ambiente.

Více zde

Zážitek v Ambiente

Znáte libůstky svých blízkých a víte přesně, co jim udělá radost? Tak právě vám se bude hodit poukázka na konkrétní zážitek v restauracích Ambiente. Fanoušky italské kuchyně potěší degustace v Pizze Nuova, masaře zase churrasco v Brasileiru, nákup v Našem mase nebo tříchodové menu v Čestru. Kamarády, kteří mají slabost pro sladké, pošlete na degustaci dezertů do Myšáka a snídaňové závisláky na snídani do Café Savoy

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pizza Nuova (@pizza_nuova)

Máte mezi blízkými nadšence, kteří mají rádi neotřelé zážitky a nebrání se překvapení? Pozvěte je na degustační večeři do Marie B nebo do Štangla. Na webu darkovapoukazka.ambi.cz vás toho čeká ale daleko více, stačí si jen vybrat ten pravý zážitek!

Mohlo by vás zajímat
Příběh kuchařky Marie B. Svobodové je velká záhada. Napínavé pátrání pokračuje

Autorka Marie B. Svobodová se po vydání Kuchařské školy rázem stala známou publicistkou. Její kniha se prodávala ve velkém, Marie psala zamyšlení do novin a v časopisech odpovídala na dotazy dívek i zkušených hospodyň. Její práce dokonce přebíraly listy českých krajanů v Americe. A přestože šlo o – dnes bychom řekli – mediálně známou osobnost, nevíme o ní skoro nic.

Michelinský zážitek v La Degustation Bohême Bourgeoise

Vánoční hvězda potěší, ale co teprve hvězda michelinská! Večeře v restauraci La Degustation Bohême Bourgeoise je dárek pro pravé fajnšmekry. Šéfkuchař Oldřich Sahajdák a jeho tým pracují s lokálními surovinami, v kuchyni se inspirují postupy staročeských kuchařek – a na talíře skládají příběhy, které vaši blízcí jen tak nezapomenou! 

Metr piv

Metr piv rovná se 9 hladinek v Lokále, a tedy ideální dárek pro milovníky pečlivě ošetřeného piva. Pokud nemáte v rodině nebo mezi kamarády nikoho, kdo křupne 9 hladinek najednou, žádný problém – na propití může být žíznivých víc. Poukaz platí na jednu návštěvu v kterémkoli z pražských Lokálů, ale také v Brně a Plzni.

Škola čepování

Když jdete na pivo, vaši kamarádi vždycky hodí přísné oko na výčepního a detailně kontrolují techniku čepování? V tom případě je nadchne Škola čepování piva, kde se naučí vše o výčepním řemesle. Mistři výčepní jim ukážou, jak čepovat hladinku, šnyt i mlíko. K tomu přidají informace o výčepním zařízení i péči o pivo – a nejednu historku z hospodského života z pohledu výčepního.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený UM (@um_narodni)

Pražská pivní zoo

Procházka Prahou, jakou jste nezažili – tahle túra potěší nejen přespolní, ale i rodilé Pražáky, protože se zaručeně dozvědí něco nového i o místech, kolem kterých chodí každý den. Pětihodinová procházka se táhne částí „pražské zoo“ – nejslavnějšími lokály Malé Strany, Starého i Nového Města. Vede přes Karlův most až na Hrad a nabízí spoustu zajímavých historek, občerstvení, a hlavně pivo, které si v závěru načepují sami účastníci. Trasu zvládne úplně každý – měří zhruba tři kilometry a jde se pořád z kopce!

Mohlo by vás zajímat
Vánoční dárky pro milovníky nejen naturálních vín a výběrové kávy

Více zde

Poukaz na kurz v Umu

Poukázkou na kurz v novém prostoru vzdělávacího centra Um rozzáříte oči každému amatérskému kuchaři, cukráři, milovníku kávy i piva! V kuchyni, u výčepu a kávovaru čekají profíci z podniků Ambiente – připraveni předat ty nejdůležitější znalosti ze svého oboru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený UM (@um_narodni)

Darovat můžete například kurz latte artu s baristou Ondrou Štoklem či kuchařský kurz pod vedením kreativních šéfkuchařů Ambiente, šéfkuchaře Esky Martina Štangla, mistra řezníka Fandy Kšány, šéfkuchaře Čestru Pavla Brichzina nebo šéfpekaře Esky Jardy Kozdělky. V nabídce najdete taky půlden s šéfcukrářem Myšáka Lukášem Pohlem, který prozradí triky na dokonalé větrníky i dorty. Kurzu je ještě více, všechny pohromadě najdete na stránkách Umu.

Oběd pro dalšího

Darujte dobrý skutek ve formě oběda pro lidi bez domova, samoživitelky či seniory, které vytipují neziskové organizace, se kterými Ambiente spolupracuje. Udělá radost samotný, nebo jako doplněk k některé z karet.

Vánoce a? Bramborový salát!

Načíst další článek...